Pak je třeba zodpovědět otázku jak, přičemž nadále platí, že nejlépe zabírá pohyb plus přiměřená strava.

Nabídka pohybových aktivit je široká. Je však třeba mít na paměti, že ne každý pohyb se hodí k hubnutí, a také, že to nějaký čas potrvá, než se účinky pravidelného pohybu projeví. Pokud se pro pohyb rozhodnete, vyplatí se volbu pohybu probrat s lékařem nebo nějakým trenérem, třeba z fitness centra.

Druhá věc je vyřešit správné stravování. Zdá se to být jednoduché. Budu nějaký čas jíst jen zeleninu a přebytečný tuk z těla rychle zmizí. Krátkodobě to skutečně funguje - za týden takové / nebo jiné podobné/ ostré diety se skutečně dá zhubnout o tři čtyři kila. Pravděpodobnost, že se takto rychle ztracené tukové polštáře brzy vrátí zpátky, je však  téměř stoprocentní. A většinou i s úroky - kdo experimentuje s hladověním, většinou pozná, že dlouhodobě jeho váha jde pořád nahoru. Tělo totiž na opakovaný hlad reaguje zpomalením metabolismu a vzniká tak začarovaný kruh. Je třeba tělo zásobovat živinami tak, aby netrpělo hladem a mělo všeho dostatek. Tak se bude cítit dobře a začne se samo zbavovat tuků.

Nabízíme program speciálně zaměřen na příčinu problému. Funguje na buněčné úrovni, rychle zregeneruje tělo a obrátí podmínky, které způsobily přibrání váhy. Výsledkem je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality, kterou brzy zaznamenáte nejen Vy, ale i Vaše rodina a přátelé.

Objednejte se k nezávazné konzultaci.

VSTUP